O NÁS

Jsme rodinná firma s více jak 20- letou tradicí v Ostravě. Potřebujete poradit, půjčit, koupit nebo opravit pomůžeme Vám. Nabízíme sortiment od renomovaných výrobců značek jako je Thule, Atera, Hapro, Yakima, Hakr, Bohm, Neubox a mnoho dalších....


Vyrážíte na dovolenou s vlastním vozem a přemýšlíte, kde budete nocovat? Autostan je odpovědí na Váš problém. Střešní stan na auto Vám zpříjemní cestování při kempování o víkendu i na expedicích v extrémních podmínkách. Neplánujte předem, kdy a kde složíte hlavu. S autostanem je příprava pohodlného noclehu otázkou několika minut.

Půjčte si autostan, mini karavan nebo vestavbu do auta.

Máte možnost si u nás autostan i zapůjčit. Cena od 550,- Kč za den (včetně DPH). Pokud se rozhodnete pro jeho koupi, odečteme Vám půjčovné půlku z ceny nového autostanu.

Autostan vám zajistí příjemný nocleh na každém místě, v každém terénu a v jakékoliv chvíli. Autostan nainstalujete snadno na střešní nosič auta. Příprava stanu pro přenocování je dílem okamžiku. Autostany jsou k dispozici široké nabídce modelů a variant, podle typu konstrukce či počtu míst na spaní.

Nabízíme také vypůjčení střešních nosičů, autoboxůnosičů kol na tažné zařízení / střechu a a také nově autobox s objemem 300 litrů na tažné zařízeni atd..

Půjčujeme také campingové vybavení -židle, stoly, vařič, nádobí, spacáky a mnoho dalších potřebných věcí.


Vytvořte si webové stránky zdarma!